KUZUOĞLU GROUP

Halihazırda 1 üretim ve 8 yetiştiricilik tesisi olan, su ürünleri yetiştiriciliği, üretimi, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren bir grup şirketidir.  Alabalık yetiştiriciliği ile başladığımız yolda balıklarımızı 3 kg ağırlığa ulaşan somon üretimine ağırlık verip bu alanda yılda 2500 ton balık üreterek hem ülkemize hem de Dünya’ya hizmet sağlamaya başladık. Somonumuzu Japonya’ya ihraç ederek Türkiye’de bütün su ürünleri ihracatı yapan firmaların başaramadığını başardık ve bunu 2018 yılı için yeni anlaşmalar yaparak devam ettirdik.  Beğenilen balıklarımız adımızı duyurdu ve Arabistan, Afrika ülkeleri, Rusya, Kanada ve Amerika gibi ülkelerden sipariş almaya başladık. Ülkemizde var olan pazar payımız artmaya devam ediyor. Kurumsal kimliğimizden ödün vermeden gün geçtikçe büyümeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

VİZYON

Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olup bu doğrultuda dünyanın ileri gelen üretici ve hizmet sağlayıcılarından olmak. Halihazırda Türkiye’de somon ihracatında birinci sıradayız ve bunu devam ettirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

MİSYON

KUZUOĞLU GROUP olarak tüketicilerimizin kaliteli hizmet ve doğal ürün alması gerektiğine inanıyoruz. Hem dünyada hem de ülkemizde doğal ve kaliteli ürün sağlamak için geçmişten gelen deneyimimizi en gelişmiş teknolojiyle birleştirerek müşterilerimize ve halkımıza en üstün hizmeti sunuyoruz. Bu uğurda kendimizi sürekli geliştirip kurumsal olarak ileriye dönük yatırımlar yapmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Samimiyet: Ana ilkemiz samimiyettir, müşterilerimize ve halkımıza herhangi bir şüpheye yer vermeyecek şekilde bütün gerçekçiliğiyle ürünü sunuyoruz. Almış olduğunuz ürün doğal ortamları baz alınarak hazırlanmış havuzlarımızda en gelişmiş teknoloji kullanılarak yetiştirilir.

Dürüstlük: Ortaklarımız ve müşterilerimiz ile olan bağımızın kuvvetli olmasında en büyük pay sahiplerinden olan değerlerimizden biri dürüstlüktür. Müşterilerimizin güvenini kazanmamızda etkili olup bunu koparılmaz bağlar ile pekiştirdi.

Sorumluluk: İnsan sağlığını önemini Kanuni Sultan Süleyman çok güzel söylemiş ‘’ Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi’’. Biz, Doğal ve Sağlıklı ürün yetiştirip bunu müşterilerimize sağlıklı bir şekilde ulaştırma prensibini benimsedik ve sorumluluğumuz farkındayız.

Kalite: Ürünlerimizin müşterilere ulaştırmada ve üretiminde Avrupa standartlarını benimsedik.

Yenilikçi: Gelişen teknolojiyi yakından takip edip bu gelişmeleri şirketlerimize uyguluyoruz, Müşterilerimizin istedikleri ve beklentilerini baz alarak şirketimizi geliştiriyoruz