İnşaat ve hırdavat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, tecrübeli ekibimizle birlikte elektronik ticaret ve uzaktan satış konularında da siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ve en güvenilir fiyat politikası ile hizmet verme hedefindedir.

İletişim

Halkapınar Mah. Pakistan Caddesi No:11C Megapol Tower Çarşıkule

info@www.kuzuoglu.com.tr

444 9 381

Hakkımızda

Rize’nin Fındıklı ilçesine bağlı Çağlayan köyü içerisinde kurulan ilk alabalık tesisi ile bu bölgedeki soğuk yayla sularının alabalık yetiştiriciliği için son derece verimli olduğu, yetiştirilen balıkların eşsiz lezzeti ile görülmüş oldu. Kuzuoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kuzuoğlu, bu bölgedeki uygun şartları fark ettikten sonra bölgenin ilk büyük entegre tesisini kurdu. Hasan Kuzuoğlu’nun işe hakimiyeti doğrultusunda yatırımların ticari gidişatının belirlenmesiyle birlikte, birçok alanda lider hale gelen Kuzuoğlu markası doğmuş oldu. Her yıl binlerce ton üretim yapan firmanın Somon Alabalıkları, Türkiye’nin sınırlarını aşarak dünya çapında talep görmeye başladı. Başta Rusya ve Japonya olmak üzere, 10’u aşkın ülkeye yaptığı ticaret ile bu alanda Türkiye’nin ihracat devi haline geldi. Son teknoloji tesislerde; bütün, fileto, füme, marine edilmiş, tuzlama ve soslu ürünler olarak işlenen balıkları dünya pazarına arz eden Kuzuoğlu, yüksek kalite standartlarındaki üretimi ile bugün bir dünya markası olmuştur.

Hizmet ağını genişletmek ve gelişen dünyaya ayak uydurabilmek için ileriye dönük yatırımlarına devam eden Kuzuoğlu, her geçen gün büyümeye ve pazar payını genişletmeye devam etmektedir.

Yüksek standartlardaki üretim ve dağıtım süreçlerimizi en ince ayrıntısına kadar planlayarak son teknoloji tesislerimizde kaliteyi işliyor ve dünyaya sunuyoruz. En büyük motivasyonumuz müşterilerimizden aldığımız güven ve memnuniyet.